12 grudnia 2016

Nabór


Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników muzyki, a w szczególności miłośników instrumentu najdoskonalszego, jakim jest głos ludzki.
Jeśli chcesz do nas dołączyć:

  • Przyjdź na krótkie przesłuchanie w dowolny wtorek i czwartek października (im wcześniej tym lepiej!) w godzinach 16:00 - 18:00 w siedzibie chóru (Pałacyk Rektorski PW, Koszykowa 80).
  • Nie musisz być studentem Politechniki ani posiadać wykształcenia muzycznego aby zostać chórzystą.
Zależy nam natomiast na co najmniej PONADPRZECIĘTNYM SŁUCHU MUZYCZNYM oraz obiecujących WALORACH GŁOSOWYCH. Oczekujemy również ZAANGAŻOWANIA w działalność zespołu.
Na przesłuchaniu kadra sprawdzi twoje predyspozycje do śpiewania. Twoim zadaniem będzie powtarzanie kilku ćwiczeń zagranych na pianinie. Jeśli przejdziesz pozytywnie przez przesłuchanie, zostaniesz przyjęty/a do grona kandydatów. PRÓBY DLA KANDYDATÓW odbywają się zwykle we wtorki i czwartki w godzinach 17:00 – 18:30. Na próbach poznasz podstawy prawidłowej emisji głosu, będziesz pracował nad coraz bardziej skomplikowanym repertuarem. W okresie trwania prób kandydackich Kadra będzie oceniać twoje postępy. Czekają Cię krótkie przesłuchania z przerabianego materiału, które będą jednym z czynników decydującym o włączeniu Cię do naszego zespołu.

Zapraszamy!

Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości przejrzyj naszą stronę internetową, napisz maila albo przyjdź przed próbą i z nami porozmawiaj
rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide